Про нас

ROZPYS - команда професіоналів, художників і новаторів, об'єднаних однією спільною ідеєю: зробити цей світ кращим. Наш досвід дозволяє максимально точно, оригінально і в термін втілити будь-які ідеї з художнього оформлення житлового і комерційного простору, а також збагатити інтер'єр створенням різноманітних декоративних елементів і форм. Ми використовуємо сучасні матеріали і технології найвищої якості і надійності. Спектр наших робіт в художньому оформленні інтер'єру широкий, а значний досвід дозволяє нам на високому рівні створювати розписи стін і стель, покривати позолотою різні поверхні, як-от: ліпні карнизи, молдінги, декоративні штукатурки. Крім того, ми займаємося розписом меблів і дверей, патинуванням предметів інтер'єру.

Нашу роботу відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта і кожного простору. Тому ми приділяємо особливу увагу і час тому, щоб зрозуміти і у разі  потреби доповнити втілювану ідею.

Вартість розпису інтер'єру залежить від безлічі факторів, таких як обсяг роботи, складність зображення, використовувані матеріали і техніки та багато іншого. Тому остаточна сума замовлення обговорюється з кожним клієнтом особисто після огляду об'єкта і обговорення всіх деталей замовлення.

+38(096)722-24-02
facebook behance instagram